Kemal Nalbant - Samsun Selahiye Arçelik Beko Yetkili Servis - Arçelik, Beko, Altus, Arstil, Keysmart, Grundig, Blomberg, Koç, Koç Grubu, Çelik, Çelik Robot, Robot Çelik, Pazar Mah. 100.Yıl Bulvarı No:67 SAMSUN - TR, + 90 362 431 85 01 - 431 58 05, www.kemalnalbant.com
Adres : Pazar Mah. 100.Yıl Bulvarı No:67 SAMSUN Tel : +90 362 431 85 01 - 431 58 05 - 431 65 80
» BİZDEN HABERLER

. Haberler

ÜLKEM İÇİN KAN VERİYORUM Kampanyasyna Destek

Arçelik, Koç Holding'in "Ülkem Için Kan Veriyorum" kampanyasina destek verdi. Kampanya kapsaminda 8 bin 300 kisiye kan bagisi ile ilgili bilgi verilirken, 3 bin kisi kan bagisi yapti.
Arçelik tarafindan yapilan açiklamada, Koç Holding tarafindan Türk Kizilayi isbirligi ile yürütülen "Ülkem Için kan veriyorum" kampanyasina çalisanlar ile destek verildigi kaydedildi. Açiklamaya göre, kan bagisinin önemi ile ilgili farkindalik yaratarak gönüllü, bilinçli ve düzenli kan bagisçisi sayisinin artmasini hedefleyen kampanya kapsaminda bugüne kadar 3 bin Arçelik çalisani kan bagisinda bulundu.


-7 BÖLGEDE BILGILENDIRME SEMINERI-


Türkiye'de düzenli kan bagisi bilincini artirmaya yönelik olarak yürütülen kampanya çerçevesinde Arçelik A.S.'nin Çerkezköy, Sütlüce, Beylikdüzü, Çayirova, Ankara, Bolu ve Eskisehir tesislerinde, Türk Kizilayi tarafindan kan bagisi konusunda bilgilendirme egitimleri gerçeklestirilirken, düzenlenen egitimlere 8 bin 300 kisi katildi.


-3 BIN KAN BAGISI-


Çalisanlarindan gönüllü ve saglik durumu uygun olanlar kan verirken, kan verme istasyonlarinda doktorlar esliginde sürdürülen kampanyada bugüne kadar 3 bin sirket çalisani kan bagisinda bulundu. Gönüllü ve düzenli bagisçi sayisinin artirilmasi amaciyla düzenlenen kampanyanin ilk etabi 31 Mayis-30 Temmuz tarihleri arasinda gerçeklestirilirken, ikinci etap ise Ekim-Kasim aylarinda yapilacak.


Sütlüce merkez ofisinde çalisanlarla birlikte kan bagisinda bulunan Koç Holding A.S. Dayanikli Tüketim Grubu Baskani ve Arçelik A.S. Genel Müdürü Levent Çakiroglu, "Kan vermek için sadece yarim saat ayirarak bir hayat kurtarabiliriz. Türkiye'de düzenli ve gönüllü kan verme bilincinin artmasi için Arçelik ailesi olarak, Koç Toplulugu önderliginde baslatilan bu projeye inaniyor ve çalisanlarimizla birlikte destek vermekten gurur duyuyoruz" dedi.


Koç Toplulu?u sizi de "Düzenli Kan Ba?y?çysy" olmaya davet ediyor.

Ayryntyly Bilgi Yçin;  www.ulkemicin.com.tr 

Diğer Haberler

 
 
 
 
 
   
Tüm Haberler
www.kemalnalbant.com
Detay »
DÖVİZ KURLARI

TCMB

Alış   Satış
Dolar le>Sayfa   ntuleneme
Euro le>Sayfa   ntuleneme
Detay »
HAVA DURUMU
SAMSUN
E-MAİL LİSTESİ
Yeniliklerden haberdar olun !
Ad-Soyad :
E-mail :
   
www.kemalnalbant.com © Copyright 2012 | Bu web sitesinin tüm hakları saklıdır ! Powered By UGURLUWEB.COM
Kemal Nalbant - Samsun Selahiye Arçelik Beko Yetkili Servis - Arçelik, Beko, Altus, Arstil, Keysmart, Grundig, Blomberg, Koç, Koç Grubu, Çelik, Çelik Robot, Robot Çelik, Pazar Mah. 100.Yıl Bulvarı No:67 SAMSUN - TR, + 90 362 431 85 01 - 431 58 05, www.kemalnalbant.com